Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Помня за гърнето,но то беше долу при пепелта..Аз се чудя ако се сложи по нагоре и се опуши :-D
Филматори, кога го сколаса тва вино бре?!! Аз неска преточвах червеното, а бялото преди неделя.
Сутринта са прибрах от работа, къщата изстинала. Грейкото докато засили Боша, палнах пирамидката, че чакам благоверната да са прибере и за половин час баня.
Тъкмо наметнах една ичкийка, по късно едно 10 годишно купешко, а онзи ден ми подариха домашно бяло, сътворено с благословията на Бай Тошо......
Чел съм ви подвизите в котелната кулинария и за валандера четох.
Смятам някой ден да махна ламарината от котела и да пусна един гювеч. Чугуна е доказан метал в готварството, ма нямам. Затуй в ламаринката.
Наздраве!

А тъй, сега и пушилни ши ги прайми, хаха.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на чет ное 02, 2017 10:53 pm, променено общо 1 път.
Гърнето си го виждал в моя виадрус,ако е по нагоре ще изври за отрицателно време и ще стане печен боб ,ако е в пепелта пак се опушва ,но то си има капак и вътре си е чисто ,веяна риба също съм правил -но я завивам във фолио и я следя ,че веднъж бях я заправил и на другия ден само фолиото седеше -нея на най горния ход на котела :cool:
phantom_ написа:Помня за гърнето,но то беше долу при пепелта..Аз се чудя ако се сложи по нагоре и се опуши :-D
Виното е армагам оня ден при един монтаж ,човека каза таз годишно мерло ,едни комшийски зевзеци молеха човека да им налее - наля и на мен ,оказа се хубаво . :wink:
Теб да не те мисля ..монтажче ,мерло ,,настройка -суджук ...а аз във котела да чакам бобеца да се свари и да цъблюдавам на жената да и е топло и да не се разлюти :-D
filmatoplo написа:Виното е армагам оня ден при един монтаж ,човека каза таз годишно мерло ,едни комшийски зевзеци молеха човека да им налее - наля и на мен ,оказа се хубаво . :wink:
Понеже темата позамря малко,аз да я съживя с новия си проект...

Прикачен файл

_20171108_183044.JPG

Прикачен файл

_20171108_183019.JPG
След доста часове на слънчогледови пелети, малко да я поглезя с чамови. :wink:

Изображение
Гледам нагар има,и как е?
Аз пък гледам и не разбирам ,запалката как ще я събереш ..май си копирал нещо ,без да влагаш собствена идея .
phantom_ написа:Понеже темата позамря малко,аз да я съживя с новия си проект...
Запалката е на мястото си, :wink: Недей се изказва неподготвен! Ако искаш чертеж да ти дам?

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Отопление”