• 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
никои ли не знае настроиките
Rubo написа:
Rmen72 написа:
evolon написа:Попитах производителя за описание на сервизното меню , но ми беше отказано , защото било за вътрешно използване.
Затова питам препатилите колеги във форума има ли някой с този вид контролер на камина PSN24 , който да разполага със описание на сервизното меню? Ако има и ако може да го качи тук или да го изпрати на адрес emil_sh@abv.bg ще съм му много благодарен!
Прикачен файл:
IMG_20170620_132432.jpg

Сега сериозно: Качвам ти ръководство за програмиране на горелка /ОТБЕЛЯЗВАМ ДЕБЕЛО , ЧЕ Е ЗА ГОРЕЛКА 48 Кв - 858 VIP / SMB 50/ /, контролерът е същият - много внимавай къде пипаш и какво точно пипаш - особедно параметри с Р и А , защото те определят конфигурацията на системата и неправилното им програмиране може да доведе до взривоопасен изход!!!!
Разделил съм я на две части защото е прекалено дълга за едно качване - част 1 е общи приказки и бля бля - част 2 е със сервизните менюта и параметри - успехи, и пиши как си се справил - ако нещо мога да помогна - питай - С питане до Цариград се стига!
упс - неще да качва pdf файлове - ще ти я пратя на мейл!

Rmen72, може ли да изпратиш ръководството и на мен, моята горелка е 858 VIP 35kw, никъде не можах да намеря упътвания, настройки.
Инсталиран е на комбиниран котел 35 kw "Golden fire".
Имейл "syoni@abv.bg"
Благодаря, получих поща.

може ли и за мене 858 VIP 35kw Имейл etnikolai@abv.bg
Инструкция Пелетна горелка VIP 858 48 KW.pdf:
http://dox.bg/files/dw?a=fde418b4b1

Pellet_burner_MARELI_SMB_50KW_instructions_EN (1).pdf:
http://dox.bg/files/dw?a=a70a6c3057

Pellet_burner_MARELI_SMB_50KW_instructions_BG.pdf:
http://dox.bg/files/dw?a=2ab64e4a60
КОЛГИ ИМА ЛИ ИНСТРУКЦИ ЗА ПАЛЕТНА КАМИНА PS 24
Rmen72, може ли да изпратиш ръководството и на мен?Имеил kotov75@abv.bg
kotata75 написа:Rmen72, може ли да изпратиш ръководството и на мен?Имеил kotov75@abv.bg

Линковете по горе! :-)
Здравейте колеги закупих си камина от този производител не съм на ясно с такъв вид техника .Снощи я стартирах сам тъй като техния представител шикалкави. КАМИНАТА ЗАМЪРКА с техните настройки но пък другия "майстор" дето ми прави инсталацията мери шери и накрая 24kw.Сега аз съм шофьор на камион по настоящем и не съм на ясно четох коментари изказвания едни плюят други хвалят аз засега мога да плюя обслужването щото е мноого занижено от това че ползват подизпълнители вероятно.Но направо за мен тази камина ми е силна върти през три четири радиатора серпентина и лира на първи етаж съм панел 97квм. саниран прилично перлит на земята 10мм вътрешна и 40 външна изолация с дограма.та някой може ли да ми каже как да и намаля мощностите.Пали за около 15мин. Дига 60 във ризата и започва да работи един вентилатор който пък я изгася преди следващо палене.Днес отворих да я почистя и имаше в пепелника на дъното като плочка от пепел която пък не позволява другата прпел да слезе .Иглолистни пелети.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
На първо време намали мощността на степен 1 ,а тази пепел в кошничката се чисти като се извади кошничката и се почисти ,пепелта не трябва да пада под кошничката - от там иде въздух да гори .
И аз имам този проблем със старта на 24ка пали дига гасне и наново.Вече започвам горчиво да съжалявам че избрах пилети МНОГО СЛОЖНО НАПРАВЕНО ЗА ЕДИН ПРОСТ ПРОЦЕС ГОРЕНЕ който го е правил не е мислил че ще се ползва от простолюдието
Как да я намаля тука чета из форума други колеги говорят за P03 AЗ НЕ ГО НАМИРАМ НАМИРАМ ВСЯКАКВИ ДРУГИ ТОЯ НЕ
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Отопление”