Вашето лично помещение
от албена » пон юни 05, 2006 2:28 pm
търся идеи за падащо легло
от masteradmin » пон юни 05, 2006 4:35 pm
И от къде трябва да пада ? :?
от albena » пон юни 05, 2006 4:49 pm
Нямам много място и искам да направя така нареченото ''падащо легло'' .Да влиза в секция или нещо подобно. Какво ви е мнението за механизмите които се използват? Възможно ли е да се направи без него?
от velsi » пон юни 05, 2006 7:15 pm
Разгледай ТАЗИ ТЕМА Без механизъм най-много да се контузиш докато спускаш или вдигаш леглото, а ако е двойно може и да не успееш изобщо да го вдигнеш.
от blue_g » съб окт 14, 2006 7:18 pm
виж това :o

http://www.wallbed.com/
от stylem » съб апр 15, 2017 9:56 pm
Тук има доста идеи и съвети: https://www.style-m.bg/padashti-legla-varna
Остави ги тия мурдари от линка закъсали са за работа и само се чудят как да си направят реклама в тема от преди над 10 години :lol: :lol:
от stylem » нед апр 16, 2017 11:39 am
plamen6703 написа:Остави ги тия мурдари от линка закъсали са за работа и само се чудят как да си направят реклама в тема от преди над 10 години :lol: :lol:

Не сме слепи и видяхме, че темата е отпреди десет години :) Това не я прави по-малко актуална. Много хора се интересуват от падащи легла, а в българския нет има малко информация по темата. Мисля, че сме систематизирали доста от важните неща и няма друга страница на български с толкова информация. Страницата може да е полезна, както на клиенти, така и на любители-майстори, които посещават този форум.

ПП: в същото време не виждам на кого е полезна тази глупава нападка, уличния език и неграмотното писане...
stylem написа:
plamen6703 написа:Остави ги тия мурдари от линка закъсали са за работа и само се чудят как да си направят реклама в тема от преди над 10 години :lol: :lol:

Не сме слепи и видяхме, че темата е отпреди десет години :) Това не я прави по-малко актуална. Много хора се интересуват от падащи легла, а в българския нет има малко информация по темата. Мисля, че сме систематизирали доста от важните неща и няма друга страница на български с толкова информация. Страницата може да е полезна, както на клиенти, така и на любители-майстори, които посещават този форум.

ПП: в същото време не виждам на кого е полезна тази глупава нападка, уличния език и неграмотното писане...

Много ли сте на брои виделите и от името на колко човека пишеш ? :lol:
Владо, /ако Владо се е регистрирал/ бил съм ти клиент и повярвай ми знам за какво става дума, а за неграмотното писане прощавай :-D
Напиши нещо грамотно или някои от вас да напише, че да ми покажете как се пише :lol:

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Спалня”