• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 33
Нека намерим най-тънките цени.
Навсякъде се продават пневмоинструменти и са от същия клас. Но ти ходиш само в лидъл. За истинските виж цените в нета :)
Не разбирам каква е идеята да дублирам нещо което го има на ток или на акумулатор с такова на пневматика.
Да притежавам гайковерт в домашна работилница за да си сменя два пъти гумите в година, не ми идва на сметка.
Не, че някой ден няма и аз да си сложа компресор в гаража, но ще е за конкретна нужда.
От Лидъл съм си купувал охладени патка и заек, голяма работа бяха, български "висококачествени продукти", ми кучето още се облизва, а жена ми още се подсмива като спомена за патица със зеле и пълнен заек :-D :partyman:
Е щом кучето ги е харесало, добре си. Аз съм вземал два пъти месо от там, от онова в защитената газова среда и се съм имал леки стомашни проблеми след това (явно газа е останал :) ). Месото не е прясно, за това вземам само от месаря под блока, всяка сутрин му карат няколко охладени прасета, всичко се разфасова и мели там, а до вечерта е свършило.
Честия ми контакт с тая верига се дължи на провадийския лидъл, щот ми е на път към село. Вече съм много по внимателен да не купя нещо дето не ми трябва, че и аз се бях увлякъл в манията като някои тук. :-D
Кога започва 5-я сезон на "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти"?
gogo7777 написа:Кога започва 5-я сезон
Тая година инвертор няма да пуснат, чакай до пролетта :-D
Язък. :x
А кога ще има от оная "охладената" вакуумирана риба. Веднъж я уцелих. Като я разопаковах всичко изтече, останаха само главите. Ама па каква чорба стана от тях...супер. :wink:
Аз не разбирам каква е тая мания да се купуват от Лидъл инструменти, които се продават масово навсякъде и дефицит няма. Едно време съм се редил и спал на опашка за телевизор, холна гарнитура, хладилник... ама нямаше и даже рушвети съм давал за да се добера до изброените уреди.
Сега няма нещо, което да ме накара да застана пред Лидъл и да се бутам да се добера до каквото и да е :-D :partyman:
Ми хората обичат Лидл. Има неща, които само там ги има и никъде другаде. :wink:
Верно е. Гледах днес за пневмо триончета и най евтиното от 200лв с по слаби 'параметри' :-D пък лидъла 35 пари-нека ме боли :-D
Всеки се простира според чергата си :-D :partyman:
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 33

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Къде е по-евтино?”