• 1
  • 2
Жилището на най-малките
Здравейте на всички!!!Мисля да преградя терасата и да направя там детска стая,проблема е,че стаята ще е доста малка и се чудя дали въобще да я правя затова ви моля за съвет.Ще кача снимка с нейните размерите и ако е възможно помагайте с разположение на мебели легло,гардероб и бюро и съвет разбира се.Благодаря ви предварително

Прикачен файл

детска стая.jpg
детска стая.jpg (26.6 KиБ) Видяна 4325 пъти
Е, ти по-добре в килера ги заключи!

Докато живеех по апартаменти - винаги най-голямата стая е била "детска", това на което обикновено му викат "хол"...
е да така е доста е малко но какво да се прави с тези "огромни апартаменти".
Ами аз винаги съм слагал децата пред себе си...
И така се получаваше, че живеехме практически в кухнята... А децата - в големите стаи...

Последно, когато живеехме в апартамент - едната голяма стая беше за големия син, а другата - за малкия, като имаше и една спалня да спим там...

Като цяло си живеехме в кухнята... За късмет - там кухнята беше мааалко по-голяма - да кажем 2.5х3.5 метра...

В предните две - три квартири кухните бяха 2.5х1.8 метра... горе-долу колкото терасата ти :)

С малка импровизация може да стане спалня от тази тераса...

Прикачен файл

123.JPG
123.JPG (40.88 KиБ) Видяна 4299 пъти
Не причинявай това на децата, да не развият депресия. Ето примерен вариант, но това е малко дори за токийските стандарти. По добре дай целия апартамент, може да има свежи идеи.
Прикачен файл:
%20_1_~1.JPG
%20_1_~1.JPG (43.29 KиБ) Видяна 4295 пъти

Торбалане, ще хванат синузит децата, къде им сложи леглото под прозореца.
Торбалан постави там родителското тяло! :-D
а колко е голямо детето
няма ли да се събере на едно по малко легло примерно 170
за да е обърнато на обратно
колко е висока терасата
едно легло на 2 етажа(леглото горе)
долния етаж бюро
шкафове
Здравейте!! Дъщеря ми е на три годинки и половина и май това предложение с легло на два етажа ми допада пък и така ще остане и повечко място.
Горкото дете...
Божидаре, приемам че живеете в жилище с една стая и към нея имате тераса. Бих те посъветвал леглото на детето да поставите в стаята. "Родителската спалня" направете на терасата. Ще я ползвате само за сън. Млади хора могат да спят удобно на легло 140, даже 120см. Редно е детето да бъде в затопленото помещение.
Със здраве и пожелания да се нанесете в по-удобно жилище.
  • 1
  • 2

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Детска”